Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Termosky Tescoma


Pokud rádi cestujete a zároveň si rádi dopřejete chuť teplé kávy nebo vychlazeného ledového čaje, je pro vás termoska ideální výbavou domácnosti. Termoska (též termoláhev) je speciálně vyrobená láhev, která slouží k uchování teploty obsahu. Například teplého nebo studeného nápoje (pokrmu). Základem termosky je dvojitá vnitřní nádoba, z mezery mezi stěnami obou nádob je vyčerpán vzduch.


Termosky Tescoma


Firma Tescoma nabízí 2 řady termosek, a to termosky SPORTY a termosky FAMILY. Termosky SPORTY jsou celonerezové (dvojplášťová nerezová vložka) a nehrozí tak ani při vysoké zátěži, že se vnitřní vložka rozbije.

Řada termosek FAMILY se liší nejen pestrou paletou barev, ale především různým využitím. Některé termosky jsou určeny na potraviny (v zimě na horkou polévku, v parném létě na osvěžující zmrzlinu), jiné mají dávkovací uzávěr nebo praktický hrníček. Termosky Tescoma spojuje vysoká kvalita provedení - výborné termoizolační vlastnosti (nápoje si po dlouhou dobu udrží svou teplotu), uzávěr opravdu těsní a použité materiály neobsahují žádné škodlivé látky.

Nerezové termosky SPORTY


Nerezové termosky SPORTY jsou nerozbitné termosky s dvojitým nerezovým pláštěm. Jsou vhodné pro použití v létě, v zimě, při sportovní činnosti, v domácnosti, zaměstnání, škole i na cestách. Nerezové termosky SPORTY udrží nápoje dlouhodobě horké nebo studené, proto uspokojí i ty nejnáročnější. Jsou opatřeny jednodotykovým systémem otvírání a hrníčkem, který vám umožní pohodlnou aplikaci nápoje kdekoliv se nacházíte. Termosky SPORTY Tescoma obsahují široké hrdlo pro snadné plnění tekutinami a ledem. Nerezové termosky SPORTY Tescoma se staly v roce 2009 vítězem testu nerezových termosek MF Dnes.


Termosky Tescoma
Ilustrativní obrázek: Nerezové termosky SPORTY Tescoma


Termosky FAMILY


Termoska s dávkovacím uzávěrem FAMILY teče zásadně jen tehdy, když si to vy přejete a když to vy potřebujete. Od toho má praktický a dobře těsnící dávkovací uzávěr. A co až se bude vyplachovat? Pohodlně ji rozšroubujete a vyčistíte během vteřiny. Zatuchlé dny dříve nevábně vonných termosek jsou tím pádem sečteny. Termoska FAMILY je vynikající pro uložení a podávání horkých i studených nápojů. Je vyrobena z prvotřídních odolných plastů a je opatřena skleněnou termoizolační vložkou.

Termosky Tescoma
Ilustrativní obrázek: Termosky s dávkovacím uzávěrem FAMILY Tescoma


Termoska na potraviny FAMILY(jídlonosič) je ideální na cesty nebo jen tak pro přenos jídla z místa na místo. Řízek v termosce Family zůstane voňavý a teplý, brambory neztratí nic ze své žluté barvy a dokonce i studený tvarohový moučník si zachová svou osvěžující teplotu. A talíř potřebovat nebudete. Termoska má jídelní misku s sebou. Tak hurá na výlet! Termoska na potraviny Tescoma je vynikající pro uložení a přenášení horkých i studených pokrmů. Je vyrobena z prvotřídních odolných plastů a je opatřena skleněnou termoizolační vložkou. Termoska je také vybavena dvěma plastovými miskami pro uložení a podávání pokrmů.

Termosky Tescoma
Ilustrativní obrázek: Termoska na potraviny FAMILY Tescoma


Termoska s pumpičkou FAMILY je vhodná k uchování a podávání teplých i studených nápojů. Je opatřena praktickou pumpičkou pro snadné dávkování a podávání. 3 roky záruka. Termoska s pumpičkou FAMILY je větší, proto ji ráda využije celá rodina. Hodí se v každém ročním období. Udržet nápoje studené nebo horké už pro vás nebude žádný problém.

Termosky Tescoma
Ilustrativní obrázek: Termoska s pumpičkou FAMILY Tescoma


Termoska s hrníčkem FAMILY je ideální na cesty či do školy, jelikož je vybavena praktickým hrníčkem, do kterého si můžete kdykoliv nalít svůj oblíbený nápoj. Je vyrobena z prvotřídních odolných plastů a je opatřena skleněnou termoizolační vložkou.

Termosky Tescoma
Ilustrativní obrázek: Termoska s hrníčkem FAMILY Tescoma
Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit termosku Tescoma

ETESCOMA.CZ