Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Soupravy pro pěstování bylinek SENSE Tescoma


Používáte rádi při vaření či dochucování jídel bylinky? Pokud ano, jistě se vám zalíbí soupravy pro pěstování bylinek SENSE. Není nic lepšího, než si čerstvý chléb s máslem ozdobit čerstvě nařezanou pažitkou. Nyní je to možné i v nevhodných podmínkách pro pěstování (panelový dům). Soupravy pro pěstování bylinek Sense jsou ideální pro pěstování v domácnosti díky velikosti květináčku a snadnému starání se o bylinky. Nechte vaši ratolest vyzkoušet si vypěstovat bylinky pohodlným a moderním způsobem.


Tescoma sense

Souprava na pěstování bylinek SENSE obsahuje semínka i půdní substrát, takže se nemusíte o nic starat. Stačí si vybrat z několika druhů bylin, které Tescoma nabízí.

Tescoma bylinky Sense
Ilustrativní obrázek: Souprava pro pěstování bylinek SENSE Tescoma


Pokud rádi vaříte ostřejší jídla, jistě využijete soupravy pro pěstování bylinek Sense bazalka, která má jemně ostrou chuť a vůni. Pokud jste milovníci polévek a rádi si zdobíte svačinky zdravými bylinkami, potěší vás soupravy s pažitkou, řeřichou či souprava s petrželí, která je obecně v kuchyních často používaná pro její vysoký obsah vitamínů a jemnou chuť. Souprava Sense s bylinkou tymián a oregáno se hodí pro ty, kteří rádi vaří italskou kuchyni - zejména pizzu, lasagne či těstoviny, a také pro ty, kteří mají rádi exoticky připravené maso. Soupravy na pěstování bylinek Sense ozdobí vaši kuchyni a čerstvě ochutí vámi připravované jídlo.