Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Silikonové pomůcky FUSION - to je soulad praktičnosti a barevnosti


Mnozí znají silikonové mašlovačky nebo formy na pečení. Jiní silikon znají jako součást olejů, chladicích směsí, těsnění nebo úplně jiný druh výplně. Prvotřídní silikon, z něhož jsou vyrobeny všechny kuchyňské pomůcky pod názvem FUSION patří právě do kuchyně.

Silkonové pomůcky FUSION vydrží teplotu od -40 do +230° C, což je přímo předurčuje pro využití ve všech druzích trub včetně mikrovlnné, pro skladování potravin v ledničce či mrazničce. Navíc mohou být i perfektními a hravými doplňky, které budou ladit s každou kuchyní. Silikonové výrobky FUSION skvěle padne do ruky a lze jej uskladnit i na sebemenším místě. Stačí je jednoduše složit nebo srolovat - vždy se vrátí do původní podoby. I údržba silikonových pomůcek FUSION je velmi jednoduchá - stačí je řádně umýt, klidně i v myčce, a pak jen pořádně osušit. Výrobky FUSION nepohlcují žádné pachy jako jiné obyčejné plastové nádobí a stávají se tak opravdovými partnery ve vaší kuchyni.

Misky FUSION a cedníky FUSION se vyrábí ve velikostech o průměru 15, 19 a 24 cm, složit se dají jako harmoniky do malého kolečka. Dokonale tak využijí i sebemenší prostor.

cedník Fusion Tescoma
Ilustrativní obrázek: Silikonové cedníky FUSION TescomaUnikátem a výborným nápadem jsou univerzální poklice FUSION o velikostech 14, 20, 24, 27 a 30 cm v průměru. Přilnou na každý povrch s plochým okrajem a vzduchotěsně uzavřou nádobu s potravinou, izolují tak případné pachy a chrání před okoráním.
poklice Fusion Tescoma
Ilustrativní obrázek: Silikonové poklice FUSION Tescoma


Ochranné síto FUSION zabrání znečistění při smažení nebo i pečení v troubě. Ochranné síto FUSION je vynikající jako ochrana sporáku před znečištěním při prudkém smažení, určeno pro pánve a nádobí průměru 28 cm a menší. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu a nerezavějící oceli, odolné od - 40 do + 230° C. Vhodné do myčky. 5 roků záruka.

síto Fusion Tescoma
Ilustrativní obrázek: Silikonové síto FUSION Tescoma


Speciální kuchyňská rukavice FUSION ochrání před popálením horkým nádobím při pečení, smažení či vaření.
rukavice Fusion Tescoma
Ilustrativní obrázek: Silikonová kuchyňská rukavice FUSION Tescoma


Podložka pod nádobí FUSION s průměrem 20 cm je vhodná jako ochrana kuchyňské linky či stolu pod každý horký hrnec či pekáč.
podložka Fusion Tescoma
Ilustrativní obrázek: Silikonová podložka FUSION TescomaNapařovací vějíř FUSION je ideální pomocník při vaření či ohřevu v páře. Velikostně se přizpůsobí nádobám o průměru 16 až 24 cm.
napařovací vějíř Fusion Tescoma
Ilustrativní obrázek: Silikonový napařovací vějíř FUSION TescomaExistuje pouze jediná věc, kterou silikonové výrobky FUSION v oblibě nemají. Jsou to ostré hrany. Proto je nutné se vyvarovat použití ostrých předmětů, které by mohly nádobí poškodit. Všechny výrobky řady FUSION firmy Tescoma mají certifikát kvality TÜV a jsou recyklovatelné, jsou vyrobeny z prvotřídního žáruvzdorného silikonu a mají nadstandardní pětiletou záruční lhůtu. Vyrábí se ve čtyřech barevných variantách - zelená, oranžová, modrá a žlutá.

Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit silikonové pomůcky FUSION Tescoma


ETESCOMA.CZ