Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Silikonové formy - fenomén kuchařek 21. století

Silikonové formy se poslední dobou stávají čím dál tím oblíbenější pomůckou v kuchyni každé hospodyňky. Silikonové formy jsou vhodné na pečení bábovek, dortů, rolád, masové sekané, ale i k přípravě aspiků nebo zmrzliny. Firma Tescoma nabízí mnoho druhů silikonových forem, ze kterých si jistě vybere každý. V nabídce je např. forma na muffiny, silikonový medvídek Delícia Silicone, silikonová bábovka atd. Silikonové formy Tescoma odolávají teplotám od - 40 °C do + 230 °C. Jsou vhodné do plynové, elektrické, horkovzdušné i mikrovlnné trouby a mrazničky. Silikonové formy mají jedinečné vlastnosti a to, že nepřipalují, těsto se nelepí a lze ho snadno vyklopit. Vaše dobrůtky tak „půjdou“ vždy lehce z formy ven, přímo na váš stůl. Velkým plusem je, že formy netřeba složitě vymazávat a vysypávat moukou. Opatrnost je na místě v případě, že formu přenášíte i s obsahem například směrem k troubě, silikonové formy nejsou pevné, tudíž se musí brát na zřetel, že se může obsah z formy vylít. Doporučuje se formy (především vysoké, např. bábovky) položit na plech, a teprve potom plnit těstem. Pozor dejte jen na ostré předměty. Ostrým nožem byste mohli formu snadno proříznout.


formy silikon Tescoma
Ilustrativní obrázek : Silikonové formy Tescoma


Silikonové formy jsou v součastné době na Evropských trzích horkou novinkou nové generace pečení. Při běžném použití jsou silikonové formy Tescoma nezničitelné, nevážou na sebe pachy, snadno se čistí a jsou dokonale zdravotně nezávadné. I jejich skladování skrývá plus, jelikož jsou pružné, lze je složit či srolovat a vždy se vrátí do původního tvaru, proto je lze úsporně schovat do jakékoli skulinky v kuchyni. Dopřejte si dokonalý tvar oblíbených delikates.

Moderní kuchařky ocení také silikonový vál, jehož hlavní výhodou je, že se nemusí sypat moukou, dokonce i těsto na válení není potřeba nadměrně moučet. Silikonový vál Tescoma se snadno čistí a neváže na sebe pachy - je hygienický. Vždy perfektně přilne ke stolu, a když ho zrovna není potřeba, můžete ho srolovat do ruličky, tím zabere minimum místa, kamkoli ho uložíte. Oproti dřevěnému válu, je nesrovnatelně lehčí. Silikonový vál Tescoma může mít ještě jedno praktické využití, a to jako podložka pod horké nádobí, jelikož je žáruvzdorný. Pečení se silikonovými formami a vály je hračka.

vály silikon Tescoma
Ilustrativní obrázek : Silikonové vály Tescoma


Silikonové formy a vály se doporučuje nakupovat od značkových a ověřených výrobců, kteří mají silikonové pomůcky otestované a mají potřebné české atesty. Často lidé naletí na nízké ceny čínských výrobců, kteří nedbají na normy, a tím na trh dodávají zdravotně neověřené produkty, které mohou být škodlivé.

Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit silikonové formy Tescoma

ETESCOMA.CZ