Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Prodejna Tescoma OlomoucPo několika letech úspěšného prodeje kuchyňských výrobků Tescoma na známém e-shopu www.eTescoma.cz, jsme se rozhodli rozšířit své pole působnosti a přímo v srdci Olomouce jsme otevřeli krásnou prodejnu Tescoma. V prodejně Tescoma Olomouc můžete vybírat z celého sortimentu výrobků této značky, avšak kdyby se zcela náhodou stalo, že vámi vybraný výrobek na prodejně Tescoma nemáme - nevadí, rádi vám ho na druhý den přivezeme z centrálního skladu v Lipách nebo vám ho pošleme přímo domů.

Prodejna Tescoma Olomouc se nachází na rohu ulic Erbenova a Palackého, blízko známého „ušatého domu“, který zná snad každý „olomoučák“. Na prodejně na vás čeká nejen sortiment značky Tescoma, ale i milý a proškolený personál, který vám poradí, předvede, objedná, ale vaření nechá jen a jen na vás.

Moderní prodejna Tescoma Olomouc nabízí mimo jiné žhavé novinky, výrobky z pořadu Rady ptáka Loskutáka a jiné vychytávky, které si můžou zákazníci, takříkajíc „ochytat“ a vyzkoušet, ještě než výrobek koupí.

Těšíme se na vaši návštěvu. Vaše prodejna Tescoma Olomouc.


Tescoma Olomouc