Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Pekáče na pečení Tescoma


Pečete rádi? Pokud zní vaše odpověď ano, jistě uvítáte v kuchyni kvalitní nádobí, které je praktické, ale i lahodí oku. Základním kreditem nádobí je ale především kvalita, hmotnost, barva, povrchová úprav a materiál.

U pekáčů je hodně důležitá hmotnost a povrchová úprava, protože lehké pekáče se často vysokými teplotami deformují (vyboulí se). V pekáčích bez nepřilnavé úpravy se zase pokrm lepí na dno i stěny. Zde vždy pomáhá jednoduchá věc, a to vymazat vnitřní část pekáče tukem a vysypat moukou, nebo použít papír na pečení. Oceníte to především při pečení litého těsta.


pekáče na pečení Tescoma


Firma Tescoma nabízí několik druhů pekáčů: oválné pekáče TULIP s poklopem, oválný pekáč EXCLUSIVE s poklopem, pekáč PREMIUM s poklopem a pekáče SAPHIR. Pekáče na pečení Tescoma jsou vyrobeny s důrazem na kvalitní zpracování, které dokáže vyhovět intenzívnímu a dlouhodobému používání.

Pekáče s poklopem EXCLUSIVE a TULIPPekáče Exclusive a Tulip Tescoma s poklopem jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10. Masivní konstrukce a dokonalé provedení tohoto pekáče splňuje ty nejvyšší požadavky kladené na moderní komfortní pečení.


pekáče na pečení Tescoma


Pekáče Exclusive a pekáče Tulip mají extra silné sendvičové dno, které zaručuje rovnoměrné rozložení tepla bez rizika připalování. Velmi dobré termoakumulační vlastnosti sendvičového dna umožňují úsporu energie a pokrmy ponechané v nádobách si déle uchovají svou teplotu.

Masivní úchyty po stranách pekáče Exclusive i pekáče Tulip umožňují snadnou a bezpečnou manipulaci. Součástí pekáče Exclusive a pekáče Tulip je rošt pro snadné a dokonalé propečení bez připálení s úchyty pro snadné vyjmutí. Poklop pekáče může být použit i samostatně k pečení a ohřívání pokrmů.

Lesklost vnějšího a vnitřního povrchu pekáče EXCLUSIVE a TULIP je dosažena zrcadlovým leštěním. Pekáče Exclusive i Tulip Tescoma vyhovují nárokům na intenzivní a dlouhodobé používání. Celokovová konstrukce nádob zaručuje elegantní vzhled stejně jako snadné a rychlé čistění. Pekáče jsou vhodné pro pečení v elektrických, plynových a horkovzdušných troubách i troubách vybavených ventilátorem a pro vaření na plynových, elektrických a sklokeramických sporácích. Záruka na pekáč Exclusive a pekáče Tulip Tescoma je 5 let.

Pekáč s poklopem PREMIUM


pekáče na pečení Tescoma
Ilustrativní obrázek: Pekáč PREMIUM Tescoma


Ve špičkovém masivním pekáči PREMIUM Tescoma s antiadhezním povrchem Teflon Classic™ se vám maso nepřipálí. Pekáč PREMIUM s poklopem má speciálně zabroušené dno, takže při použití na plotně sporáku, například při opékání masa před vložením pekáče do trouby, docílíte dokonalého kontaktu nádoby s varnou plochou. Skleněný žáruvzdorný poklop navíc můžete použít jako samostatnou pečící nádobu. Pořízením tohoto kousku tedy získáte hned dva úžasné pomocníky.

Pekáč PREMIUM Tescoma je vhodný pro všechny typy trub kromě mikrovlnné trouby a pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky. Je vhodný do myčky. 5 roků záruka.

Pekáče SAPHIRpekáče na pečení Tescoma
Ilustrativní obrázek: Pekáče SAPHIR Tescoma


Pekáče SAPHIR jsou pekáče s vysokým okrajem umožňující pečení bez připálení, za dobu kratší a při teplotách nižších než je obvyklé u klasických forem na pečení. Jsou opatřeny kvalitním antiadhezním povlakem s vysokou odolností a dlouhou životností. Pekáče jsou vhodné na pečení lasagní, zeleniny, masa, atd. Pro zachování kvality pekáče se doporučuje používat kuchyňské nářadí, které nepoškozuje teflonový povrch.

Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit pekáče na pečení Tescoma

ETESCOMA.CZ