Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Pánve TescomaV dnešní moderní době není problém vybrat si pánev, která splní i ty nejnáročnější požadavky. Aby byla pánev skutečně užitečným pomocníkem při vaření, musí být kvalitní, s dobrým dnem, nepřilnavým povrchem a hlavně musí vyhovovat vašim kulinářským potřebám. Na takové pánvi i můžete pak smažit a opékat a má-li pánev dobře přiléhající pokličku, tak i vařit a dusit pokrmy z nejrůznějších surovin.

Historie nerezových pánví

Měděné pánve pochází již z dávné Mezopotámie. Smažení na pánvích znali také antičtí Řekové a Římané. Pánev byly využívány také pro přípravu obilných jídel a některé se pro svůj velmi hluboký okraj používaly na výrobu omáček a sosů, stejně jako dnešní pánve. První použití výrazu „pánev na smažení“ byl zaznamenán v roce 1382 Johnem Wyclifem v překladu Bible.

Pánev od rána do noci

Dobrá pánev nám může sloužit od rána do večera. Výhodná volba je hlubší pánev, protože se z ní tolik nerozstřikuje tuk nebo nekypí tekutina. V pánvi s pokličkou můžeme vařit nebo dusit menší objemy celých pokrmů, například ze zeleniny. Samozřejmostí je delší a nepálivá rukojeť pro bezpečnou a přesnou manipulaci. K snídani si na pánvi připravíme některý z vaječných pokrmů. Jako hlavní chod můžeme připravit minutku z masa a s dobrou přílohou a oblohou máme v krátké době připraveno jídlo i pro slavnostnější příležitost. Nebo na pánvi rychle usmažíme palačinky nebo lívanečky na večeři.


panve Tescoma

Nabídka pánví Tescoma zahrnuje mnoho druhů pánví pro různá využití. Oblíbenou řadou jsou vysoce odolné pánve GrandTitan. Pánve GrandTitan jsou opatřeny titanovým nepřilnavým povrchem, který umožňuje používání i kovových obraceček. Dobrý tip mohou být pánve Presto, které přes velmi příznivou cenu nabízí nepřilnavý povrch Teflon Classic, což je nejjakostnější teflonový povrch užívaný na pánve.
Odlévané pánve Premium nabídnou nejen povrch z teflonu Clasik, ale především masivní dno s dokonale rovným povrchem pro kontakt s varnou deskou. Dobrým tipem jsou bezesporu pánve Grand Chef, které ocení každý kuchař. Čím dál více jsou žádané tzv. indukční pánve, které lze použít na indukci. Novinkou jsou indukční pánve Advance a keramické pánve ecoPRESTO .

Firma Tescoma dále nabízí pánve Spiral, pánve Kashmir, pánve Tescoma, pánve Praktik a pánve Extra.

Pánve Advance Tescoma

Masivní pánev Advance Tescoma je pánev s indukčním dnem z nerezavějící oceli a prvotřídním antiadhezním povlakem proti připalování, je opatřena ergonomickou rukojetí z odolného plastu. Oproti starší řadě Spiral, je mimo vylepšeného indukčního nerezového dna zbytek pánve ze silného dobře vodivého hliníku. Hlavní výhodou pánve ADVANCE je mimo výborné tepelné vodivosti i samotná váha pánve. Pánev Advance Tescoma je tak lehčí a lépe ovladatelná. Pánve Advance Tescoma jsou vhodné pro všechny typy sporáků - elektrické, plynové, sklokeramické, indukční a halogenové, vhodné do myčky. 5 roků záruka.

panve Tescoma


Ilustrativní obrázek: Pánev ADVANCE Tescoma

Pánve PREMIUM Tescoma

Pánev PREMIUM Tescoma je masivní odlévaná pánev pro každodenní použití. Má prvotřídní antiadhézní povlak Teflon Classic™ proti připalování a je vybavena speciálně zabroušeným dnem pro dokonalý kontakt s varnou plochou. Pánev Premium je určena pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky.
Řada pánví Premium obsahuje i steakovou pánev s grilovacím povrchem vynikající pro přípravu steaků, ryb, špízů apod.
panve Tescoma


Ilustrativní obrázek: Pánev Premium Tescoma

Pánve GrandTITAN Tescoma


S pánví GrandTitan Tescoma si nemusíte dělat těžkou hlavu, jaké nástroje použijete, protože titanovému povlaku nevadí dokonce ani kovové obracečky. Tělo pánve GrandTitan je z masivního hliníku, který perfektně vede tepelnou energii a celá pánev hřeje rovnoměrně. Okamžitě reaguje na změnu tepla sporáku, je pevná a přitom není zbytečně těžká. Je skvělá nejenom na smažení, ale i pro jakoukoliv další rychlou přípravu pokrmů. Dokonalost pánve GrandTitan prověří například příprava krupicové kaše - ta se ke dnu pánve nelepí a klidně ji míchejte kovovou metličkou. Pánev GrandTITAN je vhodná pro plynové, elektrické, sklokeramické a halogenové sporáky, záruka 5 let.
panve Tescoma


Ilustrativní obrázek: Pánev GrandTITAN TescomaDoporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit pánve Tescoma

ETESCOMA.CZ