Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Super odolné pánve i-PREMIUM

Vaříte a smažíte rádi na kvalitní pánvi, která se snadno čistí? Jste náročný kuchař a vyžadujete od kuchyňské pánve maximální nasazení? Pak je pro vás linie pánví i-PREMIUM jako stvořená.

Pánve i-PREMIUM jsou ideální pro všechny druhy sporáků, včetně indukčních. Jejich hlavní výhodou je povrch, který hravě zvládne i kovové náčiní, takže už nemusíte dávat pozor, které nářadí při vaření používáte.


Tescoma i-premium


Pánve a wok i-PREMIUM jsou lité, opatřeny speciálním extrémně odolným nepřilnavým povlakem, který odolá i kuchyňskému kovovému nářadí. Takže obavy z nerezových obraceček, pinzet či lžic jsou v případě pánví i-PREMIUM naprosto zbytečné. Pánev i-PREMIUM na první pohled zaujme nejen svou mohutnou konstrukcí, ale i masivní ergonomickou rukojetí z odolného plastu a nerez oceli, která ani při dlouhotrvajícím použití nepálí.

Indukční dno pánví je vyrobeno z jediného plátu prvotřídní nerez oceli, ten je spojen s tělem pánve a díky tomu je i-PREMIUM při použití na indukčních sporácích účinná a šetrná. Údržba a mytí pánví je snadné díky nepřilnavému povrchu, který nedovolí pokrmům, aby se připálily. Pánve i-PREMIUM se stanou praktickými pomocníky při vaření a smažení vašich oblíbených pokrmů.