Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Přehled nerezových hrnců Tescoma

Mezi jasně nejoblíbenější a zároveň také nejprodávanější nerezové hrnce patří jednoznačně řada hrnců Vision a Home Profi. Jedná se v tomto případě také o hrnce dle mnohých nejkrásnější a dle odborníků plně profesionální. Hrnce Vision patří na úplnou pomyslnou špičku a záruka plných 10 let tomu přidává punc. Řada hrnců Vision v sobě pojímá praktičnost, výdrž a odolnost, ale také krásný a elegantní vzhled. K celkově velmi líbivému vzhledu přispívají sklonerozbitné poklice a dokonalé opracování. Nerezové hrnce Home Profi vynikají čistým, střízlivým designem bez příkras a zbytečných "kudrlinek". Jednoduché kovové úchyty, které při správném užívání nepálí a minimum záhybů Vám zaručí snadnou a hygienickou údržbu. Ze samotného názvu Home Profi je patrné, že se jedná o hrnce, které jsou určeny profesionálům, ale i do všech domácností, kuchyní, kde se dobře a rádo vaří.

Pokud patříte mezi příznivce hrnců krásně zaoblených tvarů, pak Vás okouzlí tradičně oblíbený Tulip, který neudělá ostudu v žádné kuchyni. Splňuje všechny přísné na hrnce kladené nároky. Pokud toužíte po podobném vzhledu nerezových hrnců, ale nevyplatí se Vám investovat do nádobí mnoho, pak Vám doporučujeme řadu Belly.

 

nerezové nádobí TescomaDo moderních kuchyní bezesporu zapadnou hrnce Comfort, které svým designem zaujmou nejednoho člověka. Mimi jiné, do této linie zapadá také tlakový hrnec Comfort. Pokud toužíte po opravdové designové lahůdce špičkových parametrů, kterou doplňuje i pánev s vysoceodolným povlakem Excalibur, který nepoškrábe ani kovové nádobí, pak vězte, že z hrnců tescoma z řady nerezového nádobí K2 budete nadšeni. Nová řada hrnců Presto má již nové prvky mezi které patří například sklonerozbitné poklice s otvorem pro páru, umožňující dokonalou kontrolu během vaření.

 

Poslední řadou nerezového nádobí tescoma jsou hrnce řady Praktik. Za skvělou cenu získáte ještě lepší hrnce. Tescoma tuto řadu i přes velkou oblibu zákazníků chtěla ukončit, o to více jistě mnohé potěší, že tomu tak není a výroba hrnců Praktik se již rozběhne znova naplno.

 

Výhody nerezových hrnců a nerezového nádobí Tescoma

Nerezové nádobí TESCOMA je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, jeho konstrukce a provedení plně respektují všechny požadavky kladené na vaření s maximální péčí věnovanou zpracování každého detailu.Nerezavějící ocel 18/10, z jaké jsou hrnce provedeny, představuje zdravotně zcela nezávadný materiál pro přípravu i uchování pokrmů.

Nerezové hrnce tescoma jsou opatřeny extra silným sendvičovým (třívrstvým) dnem, díky kterému je teplo ze sporáku předáváno dovnitř nádob plynule, bez výkyvů a rovnoměrně po celé ploše dna – vaření je snazší, bez nežádoucího připalování.Sendvičové dno, u nerezových hrnců a u nerezového nádobí tescoma obecně, má vynikající termoakumulační vlastnosti, které umožňují úsporu energie – sporák je možné vypínat s předstihem před ukončením vaření, vaření probíhá i při nízkém výkonu sporáku.

Ergonomické úchyty u hrnců tescoma umožňují bezpečné a pohodlné uchopení a přenášení nádob. V případě nerezových hrnců s platovými úchytyjsou tyto hrnce osazeny jen masivními úchyty z odolného plastu pro bezpečné uchopení a manipulaci během vaření.Ať již platové nebo kovové, úchyty při správném použití nepálí.

Skleněné poklice s otvory pro páru u některých řad nerezových hrnců umožňují snadnou kontrolu vaření, bez nutnosti poklice nadzvedávat (značně tímto uspoříte energii!). U nerezového nádobí matovaná povrchová úprava nádob zaručuje snadné a rychlé čištění, stejně jako trvale dobrý vzhled nádobí. Většina z linií nerezových hrnců a nerezového nádobí tescoma je určena jak pro plynové, elektrické, sklokeramické tak i indukční vaření. Pokud si však nejste jisti, kontaktujte svého prodejce, který Vám ochotně poradí.

 

Popis nerezových hrnců a nerezového nádobí Tescoma

Nerezové hrnce Vision

nerezové nádobí Tescoma

Nerezové nádobí Vision je exkluzivní kuchyňské nádobí pro profesionální i domácí použití. Vyniká masivním provedením a pro dokonalé zpracování všech detailů. Nádobí Vision má extra silné třívrstvé sendvičové dno a je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10. Hrnce Vision mají unikátní sklonerezové poklice s otvorem pro páru. Vnější povrchová úprava hrnců je kombinace mat a lesk, vnitřní povrchová úprava je mat. Nerezové hrnce Vision jsou vhodné pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické, indukční. Záruka na nerezové nádobí je 10 let.

 

Nerezové hrnce Home Profi

nerezové nádobí Tescoma

Nádobí Home Profi je určeno pro použití v domácnostech i profesionálních kuchyních. Je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10. Nádobí Home Profi má extra silné sendvičové dno a masivní úchyty pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Je vhodné pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční. Nerezové nádobí Home Profi je oblíbené zejména v jižní Evropě, vynikající pro přípravu španělské a italské kuchyně.

 

Nerezové hrnce Tulip

nerezové nádobí Tescoma

Nerezové hrnce Tulip jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezavějící oceli 18/10 a jsou opatřeny masivním 3-vrstvým sendvičovým dnem. Nádobí Tulip výrazně snižuje možnost připálení pokrmu a umožňuje vaření s výraznou úsporou energie a vaření bez použití tuku a vody dle zásad zdravé výživy. Nádobí Tulip je vhodné pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky.

Nerezové hrnce Belly

nerezové nádobí Tescoma

Nerezové hrnce Belly jsou vyrobeny z nerezavějící oceli 18/10 a jsou opatřeny masivním třívrstvým sendvičovým dnem. Hrnce Belly výrazně snižují možnost připálení pokrmu a umožňují ekonomické vaření s výraznou úsporou energie. Nerezové nádobí Belly je vhodné pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky.

Nerezové hrnce Presto

nerezové nádobí Tescoma


Nerezové nádobí PRESTO je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a je opatřeno extra silným sendvičovým dnem, což přináší úsporu energie. Sklonerezové poklice s otvorem pro páru vám umožní dokonalou kontrolu vaření. Ergonomické úchyty jsou u hrnců Presto z odolného plastu - nepálí. Řada nerezového nádobí PRESTO obsahuje rendlík s oboustrannou nálevkou a poklicí pro snadné cezení. Nádoby jsou vybaveny odměřovací stupnicí a jsou vhodné pro všechny typy sporáků - plynové, elektrické, sklokeramické a indukční.

Nerezové hrnce Comfort

nerezové nádobí Tescoma


Nerezové nádobí Comfort je vyrobeno z ušlechtilé nerezavějící oceli 18/10 a je opatřeno masivním třívrstvým sendvičovým dnem. Nádobí Comfort výrazně snižuje možnost připálení pokrmu. Nerezové hrnce Comfort Tescoma umožňují ekonomické vaření s výraznou úsporou energie a vaření bez použití tuku a vody. Sada je vhodná pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky.

Nerezové hrnce Praktica

nerezové nádobí Tescoma

Nádobí Tescoma PRAKTICA je oblíbené nádobí nadčasových tvarů. Je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10 s extra silným sendvičovým dnem. Je vhodné pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční. Nerezové nádobí Praktica je vybaveno ergonomickými úchyty pro bezpečnou manipulaci, má celonerezovou konstrukci pro snadné čištění – vhodné do myčky. Sada je vhodná ke každodennímu použití pro celou rodinu.
Sada PRAKTIK Tescoma je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřena extra silným sendvičovým dnem a širokými úchyty pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci. Nadčasový elegantní design a kompaktní celonerezová konstrukce je vynikající pro klasickou i moderní kuchyni. Obsahuje varné nádoby se stupnicí pro snadné odměřování tekutin.
 

Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit nerezové nádobí Tescoma