Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Láhev na přípravu šlehačky DELÍCIA Tescoma


Pamatujete si také jak naše babičky z jakési velké kovové nádoby kouzlily výbornou čerstvou šlehačku, která se rozpouštěla na jazyku? To byla mňamka! Škoda jen, že se daly klasické láhev na přípravu šlehačky na ústup, aby uvolnily místo šlehačkám ve spreji nebo kelímku, určeném k našlehání mixérem. Tyto šlehačky se ale té klasické vyrovnají jen stěží, a proto se vrací šlehačkové láhve opět do módy.

láhev na přípravu šlehačky Tescoma

Šlehačka vyrobená z láhve na přípravu šlehačky má některé své nezaměnitelné vlastnosti - v první řadě se jedná o chuť, kterou nemají žádné jiné šlehačkové výrobky. Šlehačka z láhve navíc není vůbec sladká, tudíž se dá použít k přípravě libovolných druhů pokrmů, nejen těch sladkých. Další výhodou šlehačky z láhve na šlehačku je, že poměrně dlouho vydrží a to zejména v případě, kdy přidáme do láhve před přípravou ztužovač.

láhev na šlehačku Tescoma
Ilustrativní obrázek: Láhev na přípravu šlehačky DELÍCIA Tescoma


Díky výrobě šlehačky ze smetany ke šlehání (ať už trvanlivé nebo čerstvé) máte jistotu, že šlehačka bude chutná a bude chutnat stejně dobře, jako když si ji vyrobíte sami ručně. Z hlediska chuti a hustoty je její kvalita nesrovnatelná s různými rostlinnými sprejovými šlehačkami a dalšími podobnými náhražkami. Ve šlehačce, vyrobené z láhve na šlehačku, stojí zapíchnutá lžička a po ozdobení kávy nebo zákusku se není třeba obávat, že je za pár minut z ozdoby tající hrouda.

Příprava šlehačky

Do láhve na přípravu šlehačky nalijeme smetanu na šlehání, nejlépe s 33% tuku a vsuneme bombičku s náplní N2O. Je třeba dát si pozor a nepoužít bombičku s CO2, která se používá do sifonu, tedy na výrobu sodovky. Bombičku šroubujeme tak dlouho, než uslyšíme, že se dostal plyn dovnitř. Láhví zamícháme a slyšíme, že obsah již není kapalný, ale že nám šlehačka ztuhla. Nástavec šlehačkové láhve je zpravidla opatřen koncem na zdobení, a díky němu pak už můžeme kouzlit například na dortech krásné tvary.

láhev na šlehačku Tescoma

Firma Tescoma nabízí láhve na přípravu šlehačky DELÍCIA ve 2 velikostech - 0,25l a 0,5l. Láhev na přípravu šlehačky DELÍCIA je vynikající pro přípravu a podávání šlehačky, je dodávána se třemi dekoračními tryskami. Šlehačková láhev Tescoma je vyrobena ze zdravotně nezávadného hliníku (EN 610), odolného plastu, těsnění z prvotřídního silikonu. K přípravě šlehačky používejte běžné šlehačkové bombičky s náplní N2O*. Ventil na láhvi je univerzální, proto lze použít veškeré bombičky na českém trhu. Nemyjte v myčce. Na láhev na přípravu šlehačky Tescoma je 3 roky záruka. Šlehačka vyrobená v láhvi na přípravu šlehačky DELÍCIA má několik nezaměnitelných vlastností. Za prvé: vynikající chuť. Za druhé: nemusí být slazená, takže jí můžete dotvářet i slané pokrmy a omáčky. Za třetí: je trvanlivější, zvlášť když do ní přidáte ztužovač. A díky třem dekoračním tryskám můžete docílit rozmanitých a krásných tvarů při zdobení pokrmů.

Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit láhev na přípravu šlehačky TescomaETESCOMA.CZ