Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Přehled kuchyňských nožů Tescoma

Nože AZZA Tescoma

Mezi špičku kuchyňských nožů tescoma, co do kvality provedení, použitého materiálu a funkčnosti, patří nože AZZA. Nože AZZA zaujali již obrovské množství zákazníků, kteří i přes vyšší cenu těchto velmi kvalitních nožů, neváhali do nožů AZZA investovat. Nože Tescoma AZZA jsou určeny pro nejnáročnější uživatele, jsou vykovány z jediného kusu japonské oceli. Kované kuchyňské nože tescoma jsou vysoce odolné a vydrží ostré po velmi dlouhou dobu. Takto prefesionální nože by byla velmi velká škoda, svěřit jejich mytí myčce nádobí, kde je slané a agresívní chemické prostředí, které postupem času tupí všechny nože bez rozdílu značky a provedení. Kuchyňské nože AZZA od tescomy jsou tvarovány a broušeny ručně pro opravdu dokonalé ostří. Na nožích Azza Tescoma mimo jiné oceníte i ergonomickou rukojeť s masivními nýty a velmi elegantní mladistvý vzhled.
Řada mimo jiné zahrnuje: kuchařský nůž, krájecí nůž, steakový nůž, řeznický nůž, univerzální nůž, porcovací nůž, nože na sýr či zeleninu, sekáček, ocílku či steakovou vidličku...

 

 

azza Tescoma 

 

Ilustrativní obrázek: Nože AZZA TescomaNože Home Profi Tescoma

Kuchyňské nože Tescoma Home Profi vynikají vysokou profesionální kvalitou za přijatelnou cenu. Při výrobě nožů Home Profi se dbalo na moderní ale i klasické dobou prověřené poznatky výroby kuchyňských nožů. Nože Home Profi se hodí každému kuchaři a do každé domácnosti, kde je kladen důraz na kvalitu a spolehlivost. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nožířské nerezové oceli. U nože Home Profi je čepel průběžná, spojená s rukojetí třemi nýty, které zajišťují dokonalou pevnost.


 

HOME PROFI Tescoma 

Ilustrativní obrázek: Kuchyňské nože HOME PROFI TescomaKeramické nože Tescoma AZZA

Keramické nože AZZA jsou šetrné ke krájeným pokrmům, zelenina a ovoce nevadne, nehnědne, potraviny nemění chuť ani vůni a zůstávají déle svěží. Jsou ideální zejména pro přípravu dětských a dietních pokrmů apod. Keramické čepele jsou mimořádně ostré a při běžném používání se netupí a nikdy nerezaví. Rukojeť je opatřena protiskluzovou úpravou pro bezpečné použití. Na keramické nože Tescoma AZZA je poskytována záruka 5 roků.

Při výrobě keramických nožů Tescoma byl kladen důraz na vysokou kvalitu provedení. Na rozdíl od většiny konkurenčních řešení, kdy je čepel do rukojeti vlepovaná, je u keramických nožů Tescoma rokojeť na čepel nastříknuta, spojení je proto homogení a pevné. Keramická čepel je extrémně ostrá, nemusí se při běžném použití dobrušovat. Keramické nože jsou uloženy v černé pevné elegantní krabičce.


 

keramické nože azza Tescoma 

Ilustrativní obrázek: Keramické nože AZZA TescomaKeramický nůž Tescoma AZZA je určen ke krájení a plátkování ovoce, zeleniny, masa bez kostí, pečiva apod. Řežte vždy jen v přímém směru, nikdy neohýbejte čepel do stran. Netlačte na plochou stranu čepele - nepoužívejte k drcení česneku apod. Keramický nůž nepoužívejte ke zpracování masa s kostmi, chrupavkami a mražených jídel, nepoužívejte k sekání, vykrajování, vykosťování apod. Nedoporučujeme ke krájení tvrdé slupky melounů. Používejte výhradně na plastových nebo dřevěných krájecích prkénkách, nepoužívejte tvrdé krájecí prkénka ze skla, mramoru, porcelánu, nekrájejte v porcelánových talířích, pekáčích apod. Nepoužívejte k odstraňování zbytků pokrmů z nádobí. Nevystavujte přímému zdroji tepla. Zabraňte pádům a nárazům keramického nože Tescoma AZZA, odkládejte se zvýšenou opatrností, čepel je křehká a může se zlomit či odštípnout špička.

Nože Morpho Tescoma

Nože Tescoma Morpho jsou designovou lahůdkou, svým vzhledem okouzlí nejednoho kuchaře. Morpho jsou celokovové nože vyráběny pod novou načkou Eat art by tescoma. Nože Morpho jsou také synonymem masivní a odolné konstrukce bez žádných spojů. Svou kvalitou se nože Morpho řadí ke špičce nožů od tescomy. Tyto nože jsou určeny pro každo denní použití.

 

Morpho Tescoma 

Ilustrativní obrázek: Nože MORPHO TescomaNože Cosmo Tescoma

Nože Tescoma Cosmo - jedná se o nože střední třídy, které svým zpracováním a užitnou hodnotou přesvědčí každého. Nože Cosmo jsou mezi zákazníky stále více oblíbenější, zásluhu na tom mají nadstandartní vlastnosti, speciálně tvarované a broušené ostří. Řada nožů Cosmo jsou praktická ucelená linie, která zahrnuje všechny typy nožů pro běžné užívání. Unikátní ergonomická rukojeť nožů Cosmo při zvlhčení zvýší přilnavost ke dlani a tím zmenší nebezpečí, že nůž vyklouzne a poraní uživatele. Nákupem získá zákazník nůž či nože moderního vzhledu a funkcí.


 

Cosmo Tescoma 

Ilustrativní obrázek: Kuchyňské nože COSMO TescomaNože Presto Tescoma

Presto je ucelená řada nožů jenž jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli. Čepele nožů Tescoma Presto jsou provedeny matovou povrchovou úpravou a rukojeti zákazníky ověřeného odolného plastu. Jelikož se jedná o řadu nožů Presto, nesmí zde chybět očko na zavěšení. Nože Presto zaujmou elegantním původním vzhledem a víc jak atraktivní cenou.


 

Presto Tescoma 

Ilustrativní obrázek: Kuchyňské nože PRESTO TescomaNože Sonic Tescoma

Nože Tescoma Sonic patří do ekonomické třídy, kde je pro zákazníka rozhodující cena. Tyto nože Vám budou dloužit stejně dobře, jako všechny nože od tescomy, avšak za odpovídající cenu. Čepel je z kvalitní oceli, vhodné pro každodenní používání.


 

Sonic Tescoma 

Ilustrativní obrázek: Kuchyňské nože SONIC Tescoma


 

Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit kuchyňské nože Tescoma