Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Revoluční technologické BOOM dostupné každému - to jsou pánve ecoPRESTO


Ve zlínském vývojovém a designovém centru Tescoma vzniklo nové nádobí s naprosto novým a unikátním keramickým antiadhézním povrchem. Jsou to pánve ecoPRESTO dostupné v pěti různých velikostech. Revoluční technologie však neznamená obrovské náklady na jejich pořízení. Vždyť cena za keramickou pánev začíná už na 349,-Kč.

pánve keramické Tescoma
Ilustrativní obrázek : Keramické pánve ecoPRESTO Tescoma


A čím jsou pánve ecoPRESTO výjimečné? To je vidět už na první pohled. Jejich vnitřek, dno, má bílou barvu. Tak typickou pro použitý materiál - keramický antiadhézní povrch. Ten velmi dobře odolává vůči vysokým teplotám, tepelným šokům, ale i mechanickému opotřebení. Pánve ecoPRESTO jsou ekologické, jak už název napovídá a jejich výroba je šetrná vůči životnímu prostředí. Pánve ecoPRESTO můžeme používat na plynový, elektrický a sklokeramický sporák. Lze je mýt bez problémů i v myčce.

Mít kvalitní nádobí neznamená zaplatit horentní částky, to dokládá svými výrobky - pánvemi ecoPRESTO - česká firma Tescoma. Navíc vám na tyto keramická pánve poskytne tři roky záruku a jistotu naprosté zdravotní nezávadnosti doloženou certifikáty.

Jak tuto revoluční pánev používat? Ještě před prvním použitím pánev ecoPRESTO omyjeme a osušíme a povrch potřeme pokrmovým olejem nebo tukem. Vaříme vždy na nízký nebo střední výkon a nezapomeneme používat plastové nebo dřevěné kuchyňské nářadí nepoškozující adhezní povlak. Určitě bychom se měli vyhnout kovovému náčiní a ostrým předmětům.

pánve keramické Tescoma
Ilustrativní obrázek : Keramické pánve ecoPRESTO Tescoma


Keramické pánve ecoPresto Tescoma je prvotřídní kuchyňská pánev s revolučním keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení. Pánve ecoPRESTO jsou ekologické, jejich výroba je šetrná vůči životnímu prostředí. Jsou vhodné pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Keramický antiadhezní povlak u pánví ecoPRESTO je ekologický povlak, který je obohacen mikročásticemi přírodních keramických materiálů. Oproti klasickým antiadheznivým (nepřilnavým) povlakům má lepší vlastnosti, je odolnější vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození. Keramický povlak může být vyráběn ve světlé barvě, což není obvyklé a působí tak originálně. Čím je tato technologie ekologická? Při výrobě každé pánve ecoPRESTO Tescoma vzniká méně okoxidu uhličitého. Ve chvíli, kdy se pánve ecoPRESTO nastříkají antiadhezním povlakem, stačí na jejich vytvrzení jen třetinové množství energie. V případě přehřátí prázdné pánve se neuvolňují žádné škodlivé látky.Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit keramické pánve ecoPRESTO Tescoma


ETESCOMA.CZ