Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Jídelní příbory

Asi nikdo z nás si nedokáže představit oběd bez jídelního příboru. Už je tomu dávno, co lidé jedli rukama a na etiku stravování vůbec nedbali. My můžeme být rádi, že žijeme v době, kdy si můžeme dopřát kultivovaného rituálu obědu či večeře, a při tom použít vidličku či lžíci.

Stejně jako jídelní servisy, tak i jídelní příbory podléhají módním trendům. Kdysi běžně používané hliníkové příbory na všední den, a ke slavnostním příležitostem příbory s bohatě zdobenými držadly, už patří minulosti. Současný trend moderního stolování upřednostňuje jednoduchost, kvalitu a snadnou údržbu.

Firma Tescoma nabízí širokou škálu moderních jídelních příborů, ze které si vybere opravdu každý. Pro nejnáročnější zákazníky firma Tescoma připravila jídelní příbory NAPA, ONEKA nebo BAROLO, což jsou kované příbory prvotřídní kvality a špičkového designu. Těm, kterým postačí střední třída příborů, nabízí např. jídelní příbory JANE, LUCY či CLASSIC, které jsou vhodné pro každodenní použití v domácnostech nebo gastronomických zařízeních. Pro ty méně náročné je v nabídce jídelní příbor Tescoma s výstižným názvem PRAKTIK nebo jídelní příbory PARIS, které se od ostatních příborů odlišují barevnou elegantní rukojetí. Všechny jídelní příbory Tescoma jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Jídelní příbory Tescoma jsou vhodné k mytí v myčce.

Luxusní příbory Tescoma:

pribory Tescoma


Jídelní příbor RIOJA


Jídelní příbor RIOJA se pro dokonalé provedení a špičkový design řadí do nejvyšší kategorie příborů pro každodenní stolování v domácnostech, ale i gastronomických zařízeních. Souprava RIOJA je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a je vyrobena kováním, je vhodná do myčky, 5 let záruka.

pribory Tescoma
Ilustrativní obrázek: Jídelní příbor RIOJA

Jídelní příbor NAPA


Stejně jako příbor RIOJA se jídelní příbor NAPA řadí do nejvyšší kategorie příborů. Je vyroben kováním, a proto se řadí mezi masivní a vysoce kvalitní příbory s elegantním nábojem. Záruka 5 let.

pribory Tescoma
Ilustrativní obrázek: Jídelní příbor NAPA

Jídelní příbor ONEKA


Jídelní příbor ONEKA Tescoma je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli. Je také vyroben kováním, tudíž se řadí vedle příborů RIOJA a NAPA jako další k vysoce kvalitním příborům, které uspokojí i ty nejnáročnější. Jídelní příbor ONEKA byl vyvinut ve spolupráci s Martínem Berasateguim, renomovaným španělským šéfkuchařem a trojnásobným držitelem nejprestižnějšího gastronomického ocenění MICHELIN.

pribory Tescoma
Ilustrativní obrázek: Jídelní příbor ONEKA


K dalším jídelním příborům nejvyšší kvality se řadí příbor TOSCANA nebo BAROLO, na které je záruka dokonce 10 let.

Pro náročné:

Pro ty, kterým postačí střední třída příborů, firma Tescoma nabízí několik sad kvalitních příborů z nerezavějící oceli. Jsou jimi: jídelní příbor SCARLET, CLASSIC, VIOLA, LUCY, JANE a GUSTITO. Na všechny příbory je záruka 5 let a jsou vhodné do myčky.

pribory Tescoma
Ekonomické příbory Tescoma:

Firma Tescoma pamatuje i na ty, kterým postačí ekonomická třída jídelních příborů. Mezi tyto příbory se řadí jídelní příbor PARIS, který vyniká elegantní rukojetí, na výběr jsou 4 varianty barev a jídelní příbor PRAKTIK, který je vhodný ať už do domácnosti, na chalupy nebo do gastronomických zařízení.

pribory Tescoma


Ilustrativní obrázek: Jídelní příbor PARIS


Nezapomínejte na děti

Máte děti nebo hodně cestujete? Pak třeba sáhnete po speciálních příborových sadách. Pro děti jsou tu soupravy s dětskými motivy, které hýří barvami. Navíc jsou často tvarem uzpůsobeny stolování nejmenších tak, aby nedocházelo ke zbytečným poraněním.

Jídelní příbor BABY je kvalitní příbor určený pro děti. Řadí se do ekonomické třídy příborů Tescoma. Je vyroben z ušlechtilé nerezavějící oceli. Záruka na sadu BABY je 3 roky,příbor lze mýt v myčce.

Jídelní dětský příbor FUNNY MUMMY je určen pro děti od 4 let. Na první pohled veselý, hravý a plný barev. Je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a kvalitního odolného plastu. Ergonomická rukojeť příboru je tvarována pro dětskou ruku.


pribory Tescoma


Údržba a péče o příbory

Kromě příborů obsahujících dřevo, satinu, zlato nebo stříbro, můžete mýt v myčce jakékoliv příbory z nerezu. Při ručním mytí nepoužívejte čistící prostředky na bázi písku ani drsné houby na mytí, mohou poškodit lesklý povrch příborů. Nenechávejte dlouho působit zbytky jídel (především marinády, ovoce, hořčici) na váš příbor a radši je rychle setřete, abyste zabránili vzniku skvrn.

Všechny sady jídelních příborů Tescoma jsou baleny ve velmi sympatických krabicích, a proto jsou ideálním dárkem přátelům či svatebním darem pro novomanžele.

K některým sadám firma Tescoma nabízí doplňující zboží, např. k sadě příborů ONEKA si můžete pořídit nůž na ryby, k sadě CLASSIK steakový nůž, k sadě PRAKTIK dokonce lžičku na med nebo k sadě SCARLET lžičku na kávu mocca a jiné.

nůž na rybu Tescoma
Ilustrativní obrázek: Nůž na rybu ONEKA


Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit jídelní příbory Tescoma


ETESCOMA.CZ