Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Fondue Tescoma

Fondue (z francouzského fondu - tavený) vznikly v 18.století a pochází ze Švýcarska, avšak nároky na vynález pokrmu se staletou tradicí si dělá i Savojsko (území nejzápadnější části Alp). Podle jiných nedoložených legend fondue vynalezli mniši, kteří v době půstu nesměli požívat pevných pokrmů, tedy ani sýr, avšak v roztavené formě ho požívat směli, aniž by porušili zákaz. Ve Švýcarsku jsou sýrové fondue považovány za národní pokrm. Sýry se obyčejně rozpouští v suchém bílém víně, které pomáhá udržovat přímého tepla a dodává sýru chuť. Každá oblast ve Švýcarsku má své tradiční fondue.

Tescoma fondue
Ilustrativní obrázek: Fondue Tescoma


Mimo francouzsko-švýcarské fondue ze sýra jsou dnes známé také fondue z masa a fondue z ryb, i když se v příslušných nádobách netaví, ale fritují nebo vaří. Další známé fondue jsou jistě čokoládové fondue s ovocem, které se těší stále větší oblibě již od 70. let 20. století. Příprava fondue je příjemnou společenskou událostí a je často spojována se sociální komunikací mezi rodinou a přáteli. V dnešní době fondue představuje klasickou zábavu a dokáže zpestřit obyčejné jídlo nebo hostinu. Fantazii se při přípravě fondue meze nekladou.

Firma Tescoma nabízí čokoládové Fondue GUSTITO pro 4 osoby, Fondue SIESTA pro 6 osob a Fondue talíř SIESTA, který je určen k podávání tohoto vynikajícího pokrmu.

Fondue SIESTA Tescoma pro 6 osob


Sada fondue Tescoma SIESTA je vynikající pro přípravu a stylové podávání masového, sýrového a čokoládového fondue , určeno až pro 6 osob. Sada Fondue SIESTA obsahuje dvě fondue nádoby - nerezová pro masové a keramická pro sýrové a čokoládové fondue, 6 otočných keramických misek, 6 barevně rozlišených fondue vidliček a lžiček. Fondue SIESTA mají nastavitelný plamen.

Tescoma fondue siesta
Sada fondue Tescoma SIESTA je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, odolné keramiky a kvalitního plastu. Návod k použití sady fondue SIESTA Tescoma uvnitř balení. 5 roků záruka.

Tescoma fondue siesta

Čokoládové fondue GUSTITO Tescoma pro 4 osoby

Čokoládové fondue GUSTITO je elegantní souprava vynikající pro přípravu čokoládového fondue. Souprava obsahuje podstavec na svíčku, misku na fondue, 4 kusy vidliček v barevném rozlišení a čajovou svíčku. Čokoládové fondue GUSTITO jsou vyrobeny z prvotřídního žáruvzdorného porcelánu, vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli a odolného plastu. Moderní funkční design a dokonalé zpracování vám zpříjemní každý romantický okamžik u stolu s čokoládovými fondue GUSTITO.

Tescoma gustito siesta
Ilustrativní obrázek: Čokoládové fondue GUSTITO Tescoma


Fondue talíř SIESTA ¤ 23 cm Tescoma


Fondue talíř SIESTA je určen k podávání fondue, je vyroben z keramiky a je vhodný do myčky. Na talíř SIESTA je 3 roky záruka. Využijte originálního talíře SIESTA k servírování masových, sýrových či čokoládových fondue.

Čokoládové fondue
Ingredience: 2 tabulky mléčné čokolády, 6 lžic kondenzovaného mléka, 2 lžíce pomerančové šťávy, 1 lžíce višňového likéru, 1 lžíce sekaných ořechů. Příprava: Rozlámanou čokoládu rozpustíme v kondenzovaném mléce (na mírném ohni). Vmícháme pomerančovou šťávu, likér a sekané ořechy. K namáčení se hodí vafle, sušenky nebo ovoce.

Tescoma talíř siesta
Ilustrativní obrázek: Fondue talíř SIESTA TescomaDoporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit Fondue Tescoma


ETESCOMA.CZ