Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Drátěný program do kuchyně Tescoma


Firma Tescoma nabízí moderní drátěný program do kuchyně MONTI, který vám umožní snadné uložení kuchyňského nářadí a doplňků. Vybavení kuchyňské linky drátěným programem Tescoma nejen atraktivně vypadá, ale dokáže usnadnit každodenní rutinu. Vše budete mít vždy po ruce a na očích.


monti Tescoma


Součástí programu jsou kořenky, háčky, poličky, závěsné tyče, stojan na vařečky, držák poklic a jiní užiteční pomocníci. Díky drátěnému programu už nebudete muset řešit nepořádek na kuchyňské lince. Program MONTI je praktické a elegantní řešení, které dá vaší kuchyni řád a navodí v ní příjemnou atmosféru. Drátěný program MONTI je vyroben z kvalitní oceli s několika vrstvami chrómu, který zaručuje vysokou odolnost. Záruka 3 roky.

drátěný program monti Tescoma
Ilustrativní obrázek: Zásobník 4v1 Tescoma

Firma Tescoma také nabízí kuchyňský zásobník 4v1, který je vhodný jako zásobník pro fólie, alu fólie a papírové utěrky. Umožňuje snadné a bezpečné řezání fólií. Slouží i jako praktická polička s nastavitelnými přihrádkami. Zásobník 4v1 Tescoma obsahuje odnímatelné zásobníky na smršťovací a alu folie. Kuchyňský zásobník 4v1 se stane vašim praktickým organizérem v kuchyni.

Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit drátěný program Tescoma


ETESCOMA.CZ