Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Dózy na potraviny Tescoma

Důležitou součástí každé kuchyně bez pochyb patří dózy a boxy, do kterých nejen ukládáme potraviny, ale které také tvoří dekorativní interiér prostoru kuchyně. Dózy a boxy s víkem uchovávají potraviny déle čerstvější a zabraňují šíření pachů jídla v ledničce a v kuchyni. Také pro přepravu jídla jsou neocenitelným pomocníkem. Firma Tescoma nabízí několik druhů dóz a boxů, které se vždy hodí.

Plastové dózy na potraviny FRESHBOX


Plastové dózy na potraviny Tescoma jsou vyrobeny z odolného plastu s kvalitním silikonovým těsněním. Mají vzduchotěsné a vodotěsné uzávěry, které zaručí čerstvost potravin a udrží aroma. Hodí se do mrazničky, ledničky i mikrovlnné trouby. Plastové dózy FRESHBOX si můžete pořídit v několika variantách velikostí i tvarů. Firma Tescoma nabízí kulaté, obdelníkové a čtvercové dózy o objemu 0,2 - 3,6 litrů.

dózy freshbox Tescoma


Pokud často přenášíte jídla z místa na místo, jistě se vám vyplatí pořídit si termobrašnu FRESHBOX Tescoma nebo jídlonosič termo FRESHBOX, ve kterých uložené pokrmy déle udrží svou teplotu - zůstávají horké či studené, při přenášení nevytékají. Dózy lze použít i samostatně pro skladování potravin v ledničce či mrazničce. Brašny jsou vybaveny nastavitelným popruhem a kapsou, která je vyrobena z kvalitní polyesterové textilie a je opatřena účinnou termoizolační vložkou s aluminiovou fólií. 5 roků záruka.


dózy freshbox Tescoma

Skleněné dózy FIESTA


Skleněné dózy na potraviny FIESTA Tescoma jsou elegantní dózy vhodné ke skladování těstovin, sušených jader, koření a jiných potravin. Jsou vyrobeny z odolného borosilikátového skla, uzávěr z prvotřídního bambusového dřeva. Dózy FIESTA jsou opatřeny silikonovým těsněním. Skleněné dózy jsou vhodné do myčky, avšak dřevěný uzávěr je dle potřeby pouze nutno utřít vlhkou utěrkou, 5 roků záruka. Skleněné dózy FIESTA jsou k dostání o objemu 0,2 - 1,8 litrů.

dózy fiesta Tescoma
Ilustrativní obrázek: Dózy FIESTA Tescoma


Skleněné dózy PRESTO


Skleněné dózy PRESTO jsou praktické dózy se speciálním plastovým víkem, které umožňují dózy stohovat (skládat na sebe). Jsou k dostání v několika barevných variantách.

dózy presto Tescoma
Ilustrativní obrázek: Dózy PRESTO Tescoma

Skleněné dózy Monti Tescoma


Skleněné dózy Monti slouží ke skladování nejrůznějších potravin. Jsou vyrobeny z odolného borosilikátového skla, nerezavějící oceli a odolného plastu, které je opatřeno silikonovým těsněním. Firma Tescoma nabízí tyto dózy o objemu 0,2-1,8 litrů.

dózy monti Tescoma
Ilustrativní obrázek: Dózy MONTI Tescoma

Skleněné dózy President Tescoma


Skleněné dózy President jsou stylové dózy, do kterých můžete uložit nejrůznější potraviny. Jsou opatřeny nerezovým uzávěrem s datumovkou a zvýšeným okrajem, které vám umožní snadné skladování do stohů. Dózy President jsou vyrobeny z borosilikátového skla, jsou vhodné do myčky. Dózy jsou k dostání o objemu 0,2 - 1,8 litrů. Stanou se praktickou částí interiéru každé kuchyně.

dózy monti Tescoma
Ilustrativní obrázek: Dózy PRESIDENT Tescoma

Skleněné dózy Woody


Skleněné dózy Woody jsou skvělé pro dlouhodobé uchovávání potravin. Mají praktický dřevěný uzávěr, díky kterému vaše potraviny neztratí přirozené aroma a chuť. Můžete si vybrat z několika velikosti dóz o objemu 0,5 - 2 litry nebo sad s poličkou (3-6 ks).
dózy woody Tescoma
Ilustrativní obrázek: Dózy WOODY Tescoma

Dóza na potraviny ONLINE


Dóza na potraviny Online je stylová dóza vynikající pro uložení mouky, soli a jiných sypkých potravin. Je vyrobena z prvotřídní keramiky a bambusového dřeva. Záruka na dózu ONLINE je 3 roky. Její rozměry jsou 11x11x10,5 cm. Tloušťka víka je 1,5 cm. Dóza ONLINE se hodí na každou kuchyňskou linku díky prvotřídnímu designu.


dóza online Tescoma


Dóza s datumovkou 4 FOOD


Dóza s datumovkou 4 FOOD je vynikající dóza pro dlouhodobé skladování potravin. Je opatřena datumovkou pro označení data spotřeby. Dóza je opatřena odklápěcím víčkem, rukojetí a stupnicí pro přesné dávkování. Další výhodou této dózy je, že se dá stohovat. Je vhodná do ledničky, mrazničky a myčky. Záruka na dózu 4FOOD je 3 roky.

dóza 4food Tescoma


Dózy na potraviny PRESTO, 3 ks


Dózy na potraviny PRESTO, 3 ks jsou vynikající pro uložení nespotřebované cibule, česneku, rajčat, citronů, aromatických sýrů a jiných potravin. Jsou opatřeny praktickým bajonetovým uzávěrem, dají se stohovat a jsou prakticky skladné. Vyrobeny z prvotřídního odolného plastu, vhodné do ledničky, mrazničky a myčky. 3 roky záruka.
dózy presto 3 ks Tescoma


Doporučujeme nákup v těchto e-shopech:

Koupit dózy na potraviny Tescoma


ETESCOMA.CZ