Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Linie Bambini - Tescoma dětem

Konečně se dočkali i ti nejmenší a Tescoma uvedla na trh dětské nádobí a jídelní příbor BAMBINI, které zdobí veselí a hraví motýlci. Dětská linie BAMBINI Tescoma je určena pro ty nejmenší, od 6 měsíců věku. Jídelní příbor z nerezavějící oceli je pak určen větším jedlíkům - od 18 měsíců.

Linie Bambini Tescoma zahrnuje jídelní soupravu, která má 7 kusů barevného nádobí - miska na polévku, talířek, lžička, jídelní příbor a originální hrníček s násoskou. K výrobě byl použit výhradně zdravotně a hygienicky nezávadný plast, nerozbitný melamin a nerez ocel.

Tescoma Bambini


Veselé hrníčky s násoskou, misky i talířky lze nakoupit zvlášť a můžete si vybrat i z barevných variant, pro holčičky růžovou nebo oranžovou a pro chlapečky zelenou či modrou barvičku.

Linie Bambini Tescoma také zahrnuje lžičky různých velikostí a barev. Originální a nápaditá cestovní miska Bambini potěší každou „akční“ maminku, která ráda vyráží s kočárkem do terénu. Miska je absolutně těsnící, takže z ní nevyteče žádný „mišmaš“ určený pro vaše nejmenší. Lžička je na cestovní misce dokonale přicvaknutá, takže už se nedostanete do situace, kdy z tašky dlouze lovíte nástroj, kterým byste miminko nakrmili.

Tescoma Bambini

Praktické dózy Bambini Tescoma jsou určeny na skladování připravené „mňamky“ pro vašeho cvrčka. Jsou stohovatelné, lze na ně psát (např. datum spotřeby) a nepropustí ani kapku.

Linie Tescoma Bambini splňuje ty nejpřísnější kritéria na výrobu dětského nádobí - BAMBINI je hygienicky nezávadné a žádným způsobem neovlivňuje připravované pokrmy. Potěšte své děti veselou jídelní soupravou Bambini.