Novinky
termokošík COOLBAG TescomaOboustranná pánev PRESTO je prvotřídní dvoudílná pánev pro snadné a rychlé oboustranné smažení a dušení pokrmů.

Miska FUSION Diet RevolutionTescomaMiska FUSION Diet Revolution je jedinečná silikonová miska s poklicí vynikající pro přípravu dietních pokrmů v páře a zapékání dietních pokrmů v troubě.

Cestovní termohrnek Constant TescomaTermohrnek Constant může být uvnitř plný horké kávy nebo čaje, navenek však zůstane příjemně chladivý. Termohrnek Tescoma zaujme na první pohled moderním vzhledem a chytrými detaily.
 
E-shop Tescoma
E-shop eTescoma.cz - internetový obchod nabízející špičkové nádobí a potřeby do kuchyně Tescoma
 
Vychytávky Tescoma
Tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini TescomaKeramická pánev ecoPRESTO Signal je prvotřídní kuchyňská pánev s keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Dětská láhev s brčkem BAMBINIDětská láhev s brčkem BAMBINI je dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení.

 
E-shop VařTo.cz
Nový projekt VarTo.cz byl spuštěn 27. července 2011. Navštivte e-shop VařTo.cz, který Vám přináší širokou nabídku nádobí a potřeb do kuchyně.
 

Cukrářská zdobící tužka Delícia

Cukrářská zdobící tužka Delícia s pružným silikonovým tělem je praktický pomocník při dekorování dortů, moučníku či perníčků. Zdobící tužka pracuje na stejném principu jako obyčejná, kromě psaní bílkovým krémem zvládne i náročné zdobení máslovým, tvarohovým či čokoládovým krémem, rozpuštěnou čokoládou či šlehačkou.

Zdobící tužka Delicia je dodávána s pěti zdobícími tryskami, které jsou určeny pro různé dekorovací techniky včetně velmi jemných dekorů psaní. Součástí balení je i praktický stojánek s přísavkou pro snadné plnění a odkládání tužky během zdobení a univerzálním čistítkem, které je uloženo v uzávěru zásobníku.

Cukrářská zdobící tužka Delicia je vyrobena z prvotřídního silikonu a odolného plastu. Zdobící tužku po každém použití rozložte, opláchněte a nechejte oschnout. Silikonové tělo zdobící tužky Delicia je vhodné do myčky, ostatní části v myčce nemyjte.

Cukrářská zdobící tužka Delícia Tescoma


Koupit Cukrářskou zdobicí tužku DELÍCIA Tescoma


ETESCOMA.CZ